День педагогічного працівника

День педагогічного працівника – шановане професійне свято, улюблене усіма ще зі шкільних часів, адже професія вчителя знайшла визнання в наших серцях. Педагог – це особливе покликання. Мимоволі задаєшся питанням – як вчителю вдається, не дивлячись на ряд супутніх найскладніших проблем, справлятися з величезним психологічним навантаженням, залишатись людиною мудрою і толерантною, чуйною і відповідальною, впевнено і послідовно ведучи свою вірну освітню лінію в нашому житті?
4 жовтня 2019 року відзначили День педагогічного працівника в Бердичівському медичному коледжі. З привітаннями виступив очільник закладу, виконуючий обов’язки директора, Вячеслав Станіславович Шевченко. Він щиро привітав колег з професійним святом та побажав успіхів на їх почесному, хоча й складному шляху. З нагоди професійного свята адміністрація коледжу відзначила грошовою премією кожного викладача.
Студенти відділень «Стоматологія ортопедична», «Лікувальна справа» та «Сестринська справа» під керівництвом викладачів Билини Л.В. та Правдивець А.О. підготували святковий концерт з гумористичними, танцювальними та музичними номерами. Керівнику навчального закладу вдячні студенти піднесли традиційний український коровай. Свято не обійшлось і без гостей: цього року на урочистості була запрошена директор Бердичівської музичної школи Марців Ірина Миколаївна. Виступи найкращих вихованців цього закладу, відомого у нашому місті та за його межами, стали справжньою перлиною концерту. Юні музиканти подарували колективу медколеджу чарівні класичні композиції по класу фортепіано та скрипки.
Педагог – це професія людей щирих серцем, милосердних. Тому до свята була приурочена благодійна акція: замість придбання традиційних квітів відбувся збір коштів на лікування чоловіка одного з педагогів нашого навчального закладу.
Тож побажаємо ще раз всім нашим учителям впевнено творити майбутнє нашої країни, адже саме від їх праці залежить різнобічність розвитку знань майбутніх медичних працівників, їх переконання, світогляд та моральні якості. Щасти вам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *