Настільний теніс – спорт, гра, здоров’я

З 3 по 6 лютого 2020 року в КВНЗ «Бердичівський медичний коледж» відбулися змагання з настільного тенісу серед студентської молоді. Турнір зібрав справжніх прихильників цього виду спорту, організатором якого стала викладач фізичного виховання Чупракова І.Є
Настільний теніс вважається одним із найпопулярніших видів спорту у світі. Людина, яка грає в настільний теніс не лише підтримує свою фізичну форму, а й розвивається інтелектуально, адже під час гри потрібно постійно аналізувати ситуацію, миттєво обирати тактику та ефективно застосовувати різні технічні прийоми.
Спортивний захід проводився з метою популяризації і розвитку настільного тенісу в коледжі, підвищення спортивної майстерності студентів, визначення переможців.
З перших хвилин турніру почалася завзята і стрімка боротьба за призові місця. Після перших зіграних партій виявилися фаворити, але інші спортсмени також чинили гідний опір. Під час яскравих моментів гри було цікаво спостерігати за настроєм учасників, за тим, як вони переживали кожний влучний удар і кожен промах.
За результатами напруженої боротьби у особистій першості коледжу серед юнаків і дівчат призові місця розподілилися наступним чином:

Юнаки

1 місце – Адамчук Вадим 31 Ф,

2 місце – Білоконський Владислав 23С,

3 місце – Ланко Микола 23Ф.

Дівчата

1 місце – Надворна Ангеліна 14 М,

2 місце – Ротаренко Христина 11 Ф,

3 місце – Охраменко Катерина 34 М.

Конфуцій сказав, що “життя – це не прожиті роки , а події які запам’яталися”. Спортивний турнір з настільного тенісу запам’ятався прекрасними враженнями, чудовим настроєм, спортивними перемогами. Подібні спортивні змагання стали вже традиційними в КВНЗ «Бердичівський медичний коледж».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *