Плекайте мову!

Як парость виноградної лози,

Плекайте мову. Пильно й ненастанно

Політь бур’ян. Чистіша від сльози

Вона хай буде…

М.Рильський

День української писемності та мови – свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. За православним календарем – це день вшанування пам’яті Преподобного Нестора-Літописця – послідовника слов’янської писемності Кирила і Мефодія.
Для здобувачів освіти КВНЗ “Бердичівський медичний коледж” Несторів день – це щорічна нагода відчути солідарність з усіма, хто любить і шанує рідне слово, пропагує його, хто дбає про чистоту і правильність української мови.
Просвітницька година “Плекайте мову!” спонукала учасників та глядачів ще раз задуматися над проблемами української мови, усвідомити, що мова – найбільший духовний скарб, у якому народ виявляє себе творцем, передає нащадкам свій досвід. Ще з часів Сократа відомий вислів, який не втрачає актуальності сьогодні, – “Заговори, щоб я тебе побачив”.
Мовна грамотність та правильне мовлення – головна ознака культурної, освіченої людини. Учасники заходу переконалися, що знання мови, вміння нею користуватися – це шлях до всебічного розвитку кожної людини, яка називає себе патріотом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *