02.02.2017 р. в КВНЗ « Бердичівський медичний коледж» була проведена інтегрована науково-теоретична конференція

02.02.2017 р. в КВНЗ « Бердичівський медичний коледж» була проведена інтегрована  науково-теоретична конференція з предметів: «Внутрішня медицина», «Медична та соціальна реабілітація», «Фармакологія та рецептура», «Мікробіологія», «Основи загальної та медичної психології»  на тему: «Сучасні аспекти діагностики та лікування алергійних захворювань».

1

Метою даної конференції було розширення  теоретичних знань з теми діагностики та лікування алергійних захворювань, вдосконалення професійних навичок  та формування творчої ініціативи.

В конференції взяли участь студенти ІІ курсу  відділення «Сестринська справа» (Лось Анжела, Карчевська Валерія, Костюченко Анастасія, Данилюк Даниіла), ІІІ курсу відділення «Лікувальна справа» (Ковальчук Аліна, Голубівський Олександр, Юзова Анастасія) та студенти ІV курсу відділень «Сестринська справа» та «Лікувальна справа» (Дишкант Лілія, Гейло Дар’я, Поліщук Тетяна, Алєксєєва Єлизавета, Гринчук Яна).3 4

Учасники конференції в своїх виступах представили структуру захворюваності, висвітлили питання етіології,  патогенезу та класифікації алергійних  захворювань. Присутні мали змогу ознайомитися з клінікою, принципами діагностики та лікування алергійних захворювань, з’ясували принципи проведення реабілітаційних заходів.         Також були надані поради психолога хворим з алергійними захворюваннями.

2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *