16 травня в коледжі був проведений виховний захід на тему: « Якби в словах була пророча сила… »

Метою заходу поглибити знання студентів щодо традицій святкування Міжнародного Дня медичної сестри та Міжнародного Дня матері,  формувати у молоді почуття глибокої поваги і шани до матері, виховувати любов до жінки.

16 травня

З’являючись на світ, дитина вперше відчуває тепло людських рук – рук лікаря і акушерки, а також мами, через усе життя проносить турботливе ставлення медичних сестер, які допомагають справитись з недугом та зберегти здоров’я усієї родини. Адже медсестри – це ті люди, яким цілодобово приходиться спілкуватись з хворими, полегшувати їх страждання, здійснювати призначене лікарем лікування, повертати працездатність. Зберігати життя і просто зігрівати теплим словом, ніжністю, любов’ю.

16 травня (1)

Якби в словах була пророча сила,

А в серці полум’я цвіло,

То ми б для тебе все зробили.

Щоб ми б для тебе все зробили…….

16 травня (2)

Гайкова Юля 24-м заспівала пісню «Посіяла мити»

Роботу медичної сестри, окрім підтримки здоров’я, професійного догляду за хворими, профілактики факторів ризику, полегшення страждань, визначає розуміння цінності людського життя, усвідомлення потреби милосердя і доброти, вміння бачити не хворобу, а людину з її духовною та фізичною неповторністю.

Недаремно день медичної сестри співпадає з Днем матері. Всі медичні сестри є матерями, або в недалекому майбутньому стануть матерями, які дають життя і оберігають його  ……….

Відколи ти пам’ятаєш себе — мама твій перший наставник. Ще малим ти летів до неї зі сльозами, коли тебе хтось у дворі ображав,  їй відкривав болі своєї душі, бо в материнському серці завжди знайдуться слова втіхи, найкраща порада.

Сухомлинський писав: «Умій відчувати серце матері, умій бачити в її очах мир і спокій, тривогу і неспокій, збентеження і смуток. Якщо ти в дитинстві не навчився бачити в материних очах її душу, ти на все життя залишишся моральним невігласом.»

Медичні сестри, мами  – ви ті, хто своїми руками перемагає смерть, ви ті, хто в безсонні ночі турбується про кожну людину, хто докладає своїх умінь та знань заради порятунку людського життя, Ви достойні того, щоб суспільство вклонилося Вам!

16 травня (3) 16 травня (4) 16 травня (5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.