24 листопада 2016 р. в КВНЗ «Бердичівський медичний коледж» відбулося регіональне методичне об’єднання викладачів всесвітньої історії та викладачів культурології

Хто не знає свого минулого,

Той не вартий майбутнього.

Хто не відає про славу своїх предків,

Той сам не вартий пошани…

Максим Рильський

24 листопада 2016 р. в КВНЗ «Бердичівський медичний коледж» відбулося регіональне методичне об’єднання викладачів всесвітньої історії та викладачів культурології, на якому проведені семінарське заняття з всесвітньої історії на тему: «Листопадова революція в Німеччині 1918 року» (викладач Т.В. Ярош) та регіональна науково-теоретична конференцію з культурології на тему: «Стародавня культура на теренах України» (викладач О.Б. Кондратюк). На методичному об’єднанні були присутні Павлюк С.М., викладач культурології КВНЗ «Новоград-Волинський медичний коледж», завідуючі відділень,  голови циклових комісій, викладачі коледжу.

На семінарському занятті було розкрито суть Листопадової революції в Німеччині і охарактеризовано основні положення Веймерської конституції. На занятті панувала доброзичлива атмосфера. Усі студенти 11 – Ф групи відділення «Лікувальна справа» були активними, особливо такі студенти:  Сінченко Дмитро, Скройбиш Надія, Колодійчук Анастасія.

1

3 2

4

Основна мета  науково – теоретичної конференції з культурології:

 

  • систематизувати та закріпити знання про етногенез стародавнього населення України, протогенезис української культури, художню та духовну культуру давніх слов’ян;
  • вчити формулювати самостійні оціночні судження про культуру найдавніших часів України.
  • розвивати уміння  бачити і  розуміти твори мистецтва, інтерес до історичної спадщини;
  • формулювати та висловлювати власну думку, узагальнювати та робити висновки;
  • розвивати творче мислення, працювати з довідковою літературою та інтернет-ресурсами.
  • сприймати культуру, як невід’ємну частину загального розвитку і становлення особистості;
  • сприяти поглибленню процесу формування в студентів основ гуманістичного світогляду, пріоритетності високих, моральних, культурних, загальнолюдських цінностей;
  • сприяти утвердженню патріотизму та національної самосвідомості.

 

Учасниками були студенти ІІ курсу 21 –  Ф групи відділення «Лікувальна справа»: Голик Тетяна, Дабіжа Наталія, Якимчук Олена, Степанова Ірина, Осадчук Наталія, Дзюбюк Тетяна, Назарчук Олена, Фарвазов Богдан, Іванова Вероніка, Блажевська Катерина, Мітлевич Катерина, Кравець Тетяна.

Під час проведення конференції були використані інтерактивні технології, кожна доповідь супроводжувалась мультимедійною презентацією, усі студенти ґрунтовно висвітлювали своє питання, підсумовуючи його висновками.

Історія та культура – це духовні надбання нашого народу, які ми повинні повсякчас оберігати, примножувати та дбати про їх майбутнє. Адже саме в них закладені глибокі основи національної свідомості. Тому на сучасному етапі, коли відбувається становлення молодої держави, ми повинні шанувати звичаї та традиції нашого народу, цінувати його культурну й історичну спадщину і відстоювати позиції розвитку вільної демократичної держави.

«Пізнай свій край, себе, свій рід, свій нарід, свою землю – і ти побачиш свій шлях у життя…» – ці мудрі слова великого філософа Г.С. Сковороди, що пролунали понад 250 років тому, залишаються актуальними і в наш час, час створення української державності, формування української національної ідеї, виховання громадянина-патріота України.

5

6

7

8

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *