Випуск 2021

КРОК У ДОРОСЛЕ І САМОСТІЙНЕ ЖИТТЯ

2 липня відбулися урочистості в музично-драматичному театрі м. Бердичева з нагоди вручення дипломів 97 випускникам спеціалізацій «Лікувальна справа», «Сестринська справа» та «Стоматологія ортопедична» Бердичівського медичного фахового коледжу Житомирської обласної ради. 17 здобувачів освіти отримали дипломи з відзнакою. Святкову, дружню і теплу атмосферу, що панувала у залі, чудово доповнювали сприятливі погодні умови.
В. о. директора коледжу Вячеслав Станіславович Шевченко, звертаючись до випускників і їх схвильованих батьків, привітав сьогоднішніх винуватців свята з цією важливою у їхньому житті подією, подякував, що свого часу вони вибрали саме Бердичівський медичний фаховий коледж. Він висловив сподівання, що всі випускники зможуть вдало працевлаштуватися, а дехто й продовжить навчання у вищих навчальних закладах
Вітаючи випускників, Вячеслав Станіславович зазначив: «Три-чотири роки тому ви прийшли до нашого закладу ще зовсім, можна сказати, дітьми, а зараз ви – молоді люди з дипломами в руках, освічені, амбітні, на крок ближчі до своєї мрії. Всі ми переконані, що ваш подальший життєвий шлях складеться якнайкраще, всі перешкоди, які на ньому траплятимуться, ви долатимете з гідністю,з гордо піднятою головою, не втрачаючи людського обличчя».
До святкової зали із привітаннями й найкращими побажаннями випускникам завітали міський голова Сергій Валерійович Орлюк, депутат Житомирської обласної ради Людмила Вікторівна Кицак, депутат Бердичівської міської ради Ігор Васильович Романський, які побажали випускникам міцного здоров’я, щастя, творчих успіхів і злетів, висловили надію на те, що молоді спеціалісти будуть сумлінно виконувати свої професійні обов’язки і з гордістю нести почесне звання медичного працівника.
Мудра народна скарбниця береже найкращі традиції. Дорогу у самостійне життя, за народним звичаєм, освячують хлібом-сіллю на розстеленому рушнику. Тому й батьки наших випускників благословили дітей короваєм на вишитому рушнику та привітали зі знаменною подією в їхньому житті.
Під час заходу лунало багато теплих слів і побажань на адресу винуватців свята, а також до викладачів зі словами щирої подяки зверталися випускники та їхні батьки. Самі ж студенти, крім дипломів, отримали грамоти за активну участь у студентському,громадському житті як коледжу, так і міста загалом, за спортивні успіхи, за високі результати у навчанні.
Цілий ряд яскравих концертних номерів стали чудовим доповненням до святкової атмосфери заходу. Вперше на свято до коледжу завітав ансамбль “Струни народних інструментів” під керівництвом викладача Оксани Володимирівни Корнілецької. На завершення свята випускники сфотографувалися з гостями, представниками адміністрації, викладачами, зробивши загальне фото на пам’ять, випустили у блакитне чисте небо повітряні кульки, загадавши заповітні мрії.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *