Вітаємо переможців!

        4 квітня 2018 року в Житомирському медичному інституті відбулась регіональна олімпіада з анестезіології і реаніматології серед студентів ВНЗ І-ІІІ рівнів акредитації, відділення «Лікувальна справа». Мета подібних заходів полягає в формуванні клінічного мислення у майбутніх фахівців, компетентностей з надання невідкладної допомоги, постановки діагнозу.

1

До складу журі увійшли викладачі реаніматології Бердичівського медичного коледжу, Новоград-Волинського медичного коледжу та Житомирського медичного інституту.

2

В процесі змагання фахових знань та компетентностей студентів, журі визначило переможців. Ними виявились найкращі студенти,  які розуміють важливість реаніматології в підготовці висококваліфікованого медичного працівника.

3

4

Учасників від Бердичівського медичного коледжу готували викладач реаніматології Гуменюк Оксана Миколаївна та викладач хірургії Ямчук Володимир Феодосійович.

Щиро вітаємо Сидоренко Анастасію (43-ф), яка посіла ІІ місце та Франчука Дмитра (42-ф), який посів ІІІ місце за результатами теоретичної та практичної частини конкурсу.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *