День вчителя 2015

Прекрасною осінньою дниною в кожен навчальний заклад приходить учительське свято. Це час, коли шелестить падолист і снує у полі мереживо бабиного літа. Перед вікнами будинків пломеніють мальви, жоржини та айстри, немов дарують весь жар своєї любові нашим вчителям.

IMG_9072

Багряним листом зацвітає осінь… Учителю… це тобі вона відкриває двері рідного коледжу, барвистим серпанком бабиного літа стрічає на рідному порозі, промінчиком сонця сяє в очах студентів, твоїх студентів.

Блищать ранкові роси… Учителю… Це тобі вони дарують свої перли краси – прийми їх.

Усміхаються сонячні зайчики на шибках вікон рідного коледжу… Учителю… Це тобі вони дарують сонячну днину серед дощової осені.

IMG_9071

Листя з клена падає, тулиться до землі… Учителю… Це тобі воно устеляє шлях до коледжу барвистим покривалом – пройдися по ньому, і ти відчуєш, що таке щастя.

1 жовтня 2015 року в Бердичівському медичному коледжі відбулися урочистості присвячені до Дня працівників освіти.

IMG_9080

Словами привітання звернулась до працівників коледжу заступник директора Антоніна Іванівна Яремчук. В своєму виступі Антоніна Іванівна відзначила кращих працівників, які були нагороджені Почесними грамотами.

Багато теплих слів привітання та подяки почули викладачі коледжу від своїх студентів. Гарний настрій створювали виступи танцюристів, співаків, та веселі сценки з життя студентів.

IMG_9091

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *