Курси масажу

Мистецтво лікувального масажу відоме з давніх-давен. Ще в VI столітті до н.е. в Давньому Китаї існували спеціальні лікарсько-гімнастичні школи, де готували спеціалістів з лікувального масажу. Археологічні знахідки свідчать, що давні ассірійці та єгиптяни володіли прийомами лікувального масажу ще за 4 тис. р. до н.е. Не втрачає актуальності ця надзвичайно корисна фізіотерапевтична процедура і в сучасних реаліях.

В чому користь лікувального масажу? Він дозволяє позбутись зайвого м’язового тонусу, сприяє виробці біологічно-активних речовин, тканьових гормонів, прискорює обмінні процеси всього організму. Лікувальний масаж – профілактика болю в спині. Періодичні курси масажу допомагають відновити еластичність м’язів, покращити кровопостачання  хребта. Здорова людина має правильну поставу та здоровий хребет.

В Бердичівському медичному коледжі курси з основ лікувального масажу діють з вересня по травень. Їх можуть відвідувати не тільки студенти, але й всі бажаючі.

Навчання розпочинається по мірі комплектації груп. Термін навчання складає 2 місяці. Після закінчення курсів видається свідоцтво встановленого зразку.

З питань навчання на курсах слід звертатись у приймальну коледжу (корпус №1, вул. Шевченка, 14). Телефон: (04143) 2-02-16, 097-329-01-66 з 8.00 по 17.00.

Изображение 002 Изображение 003

4 Comments

  1. Руслан Волков

    Курси супер)))))

  2. Доброго дня! Скажіть, будь ласка, скільки коштують курси масажу і в який час вони відбуваються?

    • Добрий день. Телефон керуючої курсами: 0975704342, Олена Едуардівна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *