Про коледж

Вся багатолітня – з 1930 р. – історія розвитку Бердичівського медичного коледжу свідчить про його високу життєздатність. Коледж має давні традиції, пройшов славетний історичний шлях. Тисячам випускників він дав путівку в життя. І стоять вони, як вартові, на “кордоні” охорони здоров’я Людини.

Девізом у коледжі служить сумлінність. Інакше не можна: цього вимагає майбутня професія. Як директор коледжу, прагну зорієнтувати роботу колективу на усвідомлення ним життєвої потреби – високої професійної підготовки студентів.

В своїй роботі керуюсь принципом прийняття Особистості, якою б вона не була. Як засвідчує історія, першою і головною цінністю цивілізації є людина. Цінність людини є тим головним пріоритетом, на якому базується людство як цивілізація. Переорієнтація освіти на людину як самоцінність є першою і визначною умовою нової філософії освіти.

Сьогодні наш коледж працює на майбутнє, готуючи кадри медичних фахівців нової формації.

Перегорніть сторінки цього видання (проспекту). На них більш докладно розповідається про різні аспекти навчально-виховної діяльності коледжу. Відчуйте нашу любов до життя, надію, прагнення готувати молоду людину до входження в гуманітарний контекст світової цивілізації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *