Ярмарок Професій

1

26 жовтня викладачі та студенти КВНЗ «Бердичівський медичний коледж» взяли участь у «Ярмарку Професій», що відбувся в м. Андрушівка.

Незабаром настане день, коли нинішні випускники покинуть батьківський дім та шкільний поріг і підуть в самостійне життя. Перед ними стане неминучий вибір: ким бути в цьому житті, у якій сфері діяльності виявити свої здібності.

В рамках співпраці з питань організації молоді на вибір професії з урахуванням вимог сучасного ринку праці, з метою ознайомлення випускників ЗОШ із особливостями отримання професії, взяли участь 24 навчальних заклади різних рівнів акредитації Житомирської області, котрі презентували професії, за якими здійснюють підготовку, із застосуванням відеопрезентацій, слайдів…

Захід відвідали 450 майбутніх випускників.

2

Викладачі та студенти КВНЗ «Бердичівський медичний коледж» презентували заклад, проінформували майбутніх абітурієнтів щодо спеціальностей, умов вступу, та перспектив працевлаштування після закінчення навчання у нашому коледжі.

3

Студенти роздали буклети з необхідною інформацією та представили невеличкий концерт із яскравою презентацією та відеороликами із студентського життя.

4

5

Сподіваємось, що така зустріч допомогла молодим людям краще зорієнтуватись у власному професійному виборі, що вони не залишились наодинці у вирішенні такого важливого питання у їх житті, як професійне самовизначення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *