22 вересня – День партизанської слави в Україні

У Бердичівському медичному коледжі 23 вересня 2019 року вшанували подвиг партизан-підпільників, які діяли на території України в роки ІІ Світової війни (1941-1945 рр.). Присутні на заході студенти коледжу та їх куратори прослухали інформацію, яку підготували студенти 24 м групи під керівництвом куратора групи Кальчу С.Л.
Організаторами виховного заходу було зазначено, що свято партизанської слави в Україні відзначається з 2001 року, з моменту встановлення Указу Президента України Л.Кучми від 30.10.2001 року та з метою увічнення пам’яті героїв-підпільників. Це – відновлення історичної справедливості щодо масової участі українського народу у визвольній боротьбі над нацизмом. Було згадано про партизанський рух в роки ІІ Світової війни під керівництвом М.Попудренка,
М. Наумова, Н.Мельника, О. Федорова, Д. Медвєдєва, М. Кузнєцова, В.Лягіна, П.Вершигори та І.Кудрі.
Окремо приділили увагу відомому рейду партизанського загону під керівництвом С. Ковпака з Путивля до Карпат.
Учасники заходу вшанували також подвиг молоді-підпільників, що діяли активно в боротьбі з фашистами – «Молода гвардія» на Донбасі, підпілля у Вінниці та на Житомирщині. Було переглянуто фрагмент відеофільму «Партизанська слава в Україні».
Дії партизан нанесли непоправні збитки противнику і наблизили перемогу над фашистами.
Пам’ятаймо про їх подвиг!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *