Друга неділя травня вся Україна святкує день матері.

Друга неділя травня вся Україна святкує день матері.

12 травня в Бердичівському медичному коледжі відбувся виховний захід на тему: «Жіноча доля». Студенти ІІІ курсу 35 М групи (куратор Квятківська І.В.) підготували концерт .

На святі студенти згадували про недоспані материнські ночі біля колиски, про рушник з яким кожна мати дає своїй дитині, свій наказ, свою любов.

Найдорожчою людиною у житті завжди була, є і буде мама. Із нею відкрвається весь світ. Перші кроки зроблено, тримаючись за мамині надійні руки. Перша пісня – мамина. Першу іграшку подала мама і перша порада теж мамина.

Скільки терпіння, натхнення, сили, здоров’я, мудрості потрібно мамі, щоб виховати з немовля  дорослу людину. Не забули студенти про мам, які виховують дітей з вадами розвитку, про мам, які чекають своїх дітей з АТО.

Мами, яких не можна  було не згадати на святі. Це мами, які незалежно від погодніх умов, часу доби та дня тижня зі справжньою непідробною щирістю готові надати свої послуги всім, хто потребує.

Це мами, які виявляють теплу турботу, співчуття і свою сердечну участь до різних  людей. Це мами – милі, ніжні, добра та лагідні медсестрички.

12 травня майже разом зі святом днем матері традиційно в усьому світі святкується День медичної сестри.

Відсвяткували  свято авторськими віршами, співами та танцями.


IMG_20160512_154020

IMG_20160512_152540 IMG_20160512_152823

 

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*