День Знань

«Свято мудрості й доброти»

Барвиста осінь зустрічає нас важливим, урочистим, незабутнім святом. Схвильовано радіють студенти, викладачі, батьки та гості. Рясніють квіти, сяють посмішки. І друзів навкруги багато.

Перше вересня – це унікальне свято, яке об’єднує старші, молодші і ще юні покоління. Воно дарує нам однаково схожі спогади, почуття і переживання. І щось у ньому є таке, що жодного з нас не залишає байдужим і навіть через багато років вабить та кличе до себе. Напевно, через те, що усі ми родом зі школи.

Урочисто у Міському палаці культури відбулося святкування Дня знань студентів Бердичівського медичного коледжу, який уже протягом багатьох років гостинно відчиняє двері молоді.
Фото 1 (день знань 2016)
На святі були присутні студенти, їх батьки, адміністрація коледжу та викладачі, але особливе місце посідали першокурсники, для яких мрія під назвою «студентство» лише починається.

До усіх присутніх звернувся директор коледжу Клименюк В.П, який щиро привітав юнаків та дівчат зі вступом до коледжу, а також із найкращими побажаннями звернувся до студентів старших курсів, побажав їм усім успіхів у навчанні, творчих злетів, нових перемог та здобутків. Особливі вітання для тих абітурієнтів, які успішно витримали конкурсні умови і стали студентами Бердичівського медичного коледжу. Володимир Петрович зауважив: «Професія, яку ви обрали, не лише гуманна, благородна, а й надто відповідальна. Ви будете відповідати за здоров’я найдорожчого, що є на землі, – людського життя, а це означає, що потрібно володіти глибокими знаннями, великою силою волі, терпінням, чуйністю…»
Фото 2 (день знань 2016)
За підсумками минулого року було вручено грамоти та подяки студентам, які брали активну участь у житті коледжу, здобували перемогу в предметних олімпіадах та спортивних змаганнях.
Фото 3 (день знань 2016)
Досить у цікавій формі та патріотичному настрої прозвучала перша лекція: «Від проголошення Незалежності до нової України», яку підготувала й провела заступник директора з виховної роботи Гороф’янюк Тетяна Ананівна.
Щиро вітаємо всіх з Днем знань – справжнім усенародним святом мудрості, доброти і людяності. Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий. Бажаємо усім досягти омріяної мети. Зі святом, дорогі друзі! Щасти Вам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.