ЧАС ДІЯТИ

Щороку 24 березня ми відзначаємо Всесвітній і Всеукраїнський день боротьби з туберкульозом, покликаний підвищити обізнаність громадськості про згубні наслідки туберкульозу для здоровя, суспільства і економіки і активізувати зусилля по боротьбі з глобальною туберкульозною епідемією. В цей день, у 1882 році, німецький вчений Роберт Кох виявив  збудника туберкульозу – туберкульозну бацилу, яку було названо паличкою Коха (сьогодні – мікобактерія туберкульозу), завдяки чому можлива розробка методів діагностики і лікування цього захворювання.

Туберкульоз  не ліквідований в жодній країні світу. З 1995 року в Україні зареєстровано епідемію туберкульозу. Цьогоріч Всесвітній день боротьби з туберкульозом проходить під гаслом «Час діяти».

Викладачі та студенти коледжу долучилися до просвітницької роботи серед населення з питань ранньої діагностики лікування та профілактики туберкульозу. 22 березня викладачами Біленькою Н.В., Музичук Т.Я.  та студентом 31-Ф групи Усач Д. була проведена лекція-бесіда  з учнями ПТУ №4.

присутніх ознайомили з історією виникнення туберкульозу, основними клінічними симптомами, заходами профілактики, акцентуючи увагу на пропаганді здорового способу життя. Учні отримали буклети з корисними порадами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *