19 грудня 2016 р. проведено відкрите заняття з економічної та соціальної географії світу

19 грудня 2016 р. в КВНЗ «Бердичівський медичний коледж» в корпусі №2, викладачем Загребельною Л.М. проведено відкрите заняття з економічної та соціальної географії світу на тему «Країни Східної Азії». На занятті були присутні адміністрація та викладачі коледжу.

Метою заняття було поглибити знання про країни Східної Азії, сформувати в студентів систему знань про економіко – географічне положення Китаю та Японії, природні умови та ресурси, господарство, історико – культурні особливості, зовнішньоекономічні зв’язки країн.

В рамках відкритого заняття студенти доповідали про природно – ресурнсний потенціал, мистецтво і своєрідну культуру країн, дискусіювали, вирішували проблемні питання за участю викладача, ознайомились із соціальними та економічними проблемами країн регіону.

Під час заняття студенти  складали економічно-географічну характеристику країн,  працювали з атласами, контурними картами, виконували завдання у робочому зошиті, на основі власних узагальнень вчились виділяти спільні і відмінні риси країн.  Активне використання політичної і фізичної карта Європи,  відео матеріалів на занятті дали можливість підкреслити економічно-географічні особливості країн Східної Азії (Китай та Японія).

Студенти 15-М групи відділення «Сестринська справа» показали високий рівень знань. Оцінку «відмінно» отримали Бей Єлєна, Красновська Віра, Луженецька Вікторія, Пасічник Вікторія.

5

1 2 3 4

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *